0 850 303 06 99 [email protected] Folkart Towers A Kule K:26 D:2601 Bayraklı - İzmir

Twitter Mağaza Modülü uygulmasını genişleteceğini ve Canlı Alışveriş özelliğini duyurdu!

Geçtiğimiz aylarda sizlerle, Twitter’daki işletmelerin ürünlerini sergileyebilecekleri ve müşterilerin ürünleri satın alabileceği Twitter Mağaza Modülü pilot uygulamasını test etmeye başlanıldığını duyurmuştuk.

Mağaza Modülü, insanların hangi alışveriş deneyimlerini tercih ettiklerini ve nasıl etkileşimde bulunduğunu keşfetme imkanı sağlayacak. Şirketler, Twitter profillerine ürün listelerini ekleyebilecek; kullanıcılar ise ürünleri inceleyebilecek, ürün hakkında detaylı bilgi edinebilecek ve ürün listesine yönlendirilerek ürünü satın alabilecekler.

Twitter, test aşamasındaki pilot uygulamanın ardından alışveriş özelliğini genişleteceğini ve yıllardır alışveriş yapma şeklimizi değiştiren canlı videolar sayesinde canlı alışveriş özelliğini kullanıma sunacaklarını duyurdu.

 Twitter’da Canlı Alışveriş akışı ile canlı alışveriş videoları izlerken; alışveriş sekmesine göz atabilecek, ürünleri kontrol edebilecek ve aynı zamanda sohbete dahil olabileceksiniz.

28 Kasım Pazar günü ünlü süperstar Jason Derulo, Walmart ile işbirliği içerisinde Twitter’da ilk alışveriş yapılabilen Canlı Alışveriş testine ev sahipliği yapacak. Ayrıca ünlü isimlerin konuk olacağı, alışveriş özelliğinin duyurulacağı, insanların da izleyip alışveriş yapabileceği ve çok daha fazlasını içeren “30 dakikalık bir şov” şeklinde tanıtılan canlı yayın için hepimizin beklentisi üst düzeye çıktı.

Twitter, Mağaza modülünü genişletirken ve Canlı Alışveriş özelliğini kullanıma sunacağını duyururken küresel işletme sahipleri  topluluğunu desteklemek için Twitter Alışveriş Yöneticisi ile işletme sahibi işe alım ve ürün kataloğu yönetim araçlarını barındırabilmek için yeni bir yol test etmeye başlayacağını da duyurmuş oldu. Twitter; planlanan bu test ile işletme sahiplerine, hesaplarının nasıl göründüğünü yönetebilme konusunda yardım sağlamayı amaçlıyor. 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen + nine =