0 850 303 06 99 [email protected] Folkart Towers A Kule K:26 D:2601 Bayraklı - İzmir

Instagramın Yeni Uygulaması:IG Shopping

Sosyal medya uygulamaları arasında en yoğun kullanılan uygulamalardan biri olan Instagram, bağımsız bir alışveriş uygulaması geliştiriyor. IG Shopping ile kullanıcılara sadece satış üzerine benzersiz bir deneyim sunmayı planlanan Instagram, uygulamayı yakın zamanda yayınlamaya hazırlanıyor.

Sosyal medya devi Instagram, IG Shopping için hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Uygulama içerisinde ürünleri inceleme ve satın alma imkanı daha da kolaylaşacak gibi gözüküyor.

Instagram, e-Ticaret sektörüne büyük bir adım atarak; markaların ürünlerini satışa çıkarabilecekleri ve kullanıcıların da takip ettiği perakende satış yapan hesaplardan ürün inceleyip satın alabileceği IG Shopping yani IG Alışveriş uygulamasıyla beraber kullanıcı oranını ve kullanım faaliyetini arttırmak istiyor.

Uygulamanın henüz geliştirme aşamasında olduğu söyleniyor ve ne zaman yayınlanacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmamakta.

Yapılan araştırmalara göre Instagram üzerinde 25 milyondan fazla işletme hesabı bulunmakta ve bu hesapların yaklaşık 2 milyonu Instagramda aktif bir şekilde reklam vermekte.

Sizde Instagram üzerinde reklam vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − 15 =