0 850 303 06 99 [email protected] Folkart Towers A Kule K:26 D:2601 Bayraklı - İzmir

Dijital Pazarlama Sertifika Programları İle Uzmanlık Alanınızı Belgelendirin

Şimdi yeni şeyler öğrenmek lazım! Hatta bunu yaşam tarzı haline getirip kendimizi sürekli geliştirmeli ve içimizdeki öğrenme güdüsünü canlı tutmalıyız. Konumuz dijital pazarlama olduğu için de size bu konuda yardımcı olacak eğitim mecralarını paylaşmaya başladık. Geçtiğimiz haftalarda dijital pazarlama noktasında kendinizi geliştirmeye yardımcı olacak ücretsiz eğitim plaftormlarını paylaşmıştık. Şimdi ise daha kapsamlı fakat ücretli eğitim platformlarını paylaşmak istiyoruz. Genellikle ücretsiz olanlar temel ve orta düzeyde iken ücretli eğitimler, her düzeyde dijital pazarlama eğitimi bulmanıza imkan sağlar.

Market Motive

Market Motive’in hazırladığı Dijital Pazarlama Eğitim ve Sertifikasyon Programı ile SEO, sosyal medya pazarlaması, içerik pazarlaması, Analytics, eposta pazarlaması, mobil pazarlama, PPC ve dijital pazarlamadan oluşan 8 modül ile dijital pazarlama dünyasına hızlı bir giriş yapacaksınız. Aynı zamanda bu eğitim programı kapsamında Google Adwords, Google Analytics, Facebook, Twitter ve YouTube platformlarının eğitimlerinde online araçlara erişim imkanınız olacak. Tüm program yaklaşık 39 saatlik eğitim, 40 saatlik proje ödevleri ve 8 saatlik simulasyon sınavlardan oluşuyor.
Eğitimin ücreti ise 499$. Eğitime 1 yıl boyunca erişim imkanınız olacak.

Cornell Üniversitesi

Cornell Üniversitesi online sertifika programı kapsamında 4 farklı ders sunuyor. Bu 4 dersi başarı ile tamamlayan herkese ise Cornell Üniversitesi Johnson Okulu Dijital Pazarlama Sertifikası veriyor.
“Dijital Pazarlamayı ve Müşterileri Anlamak” olan ilk dersi ile genel bir bakış açısı kazandırmayı, müşteri ihtiyaçlarının ve hedeflerin nasıl belirleneceğini öğretmeyi hedeflerken diğer iki dersi ile hem Adwords, email pazarlama, video pazarlama, sosyal medya ve mobil reklamlar gibi dijital pazarlamanın ücretli kısmına dair detaylı bilgiler veriyor hem de sahip olduğunuz blogları, sosyal medya sayfalarını, websitelerini nasıl daha etkileyici ve verimli hale getirebileceğinizi anlatıyor. Son dersinde ise tüm öğrendiklerinizi birleştirerek bir dijital pazarlama planı çıkarmanın incelikleri ve gereklilikleri üzerinde duruyor.
Peşin ödemek isterseniz 3600$ olan eğitimi 2 ay taksitle ödemek isterseniz aylık 1,850$ iken 4 ay taksitle ödemek isterseniz aylık 950$.

California Irvine Üniversitesi

California Irvine Üniversitesi’nin sunduğu sertifika programı ile sosyal medya, mobil pazarlama, SEO ve Analytics gibi farklı dallara ait taktikleri ve stratejileri öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz. 6 zorunlu ders ve 4 seçmeli dersten oluşan eğitim programı toplamda 160 saatten oluşuyor. 7 temel dijital pazarlama alanının dahil edildiği sertifika programını 5 yıl gibi uzun bir zaman dilimi içinde dilediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz.
Ücreti ise toplamda 3,765$
Bunların dışında da çok fazla online eğitim seçeneği mevcut. Fiyat skalası da oldukça değişken olan bu eğitimlerden bütçenize ve bilgi düzeyinize uygun olanı tercih ederek dijital pazarlama konusunda uzmanlaşabilirsiniz.
Yurt dışında bulunan birbirinden değerli üniversitelerin eğitmenlerinden online dersler aracılığı ile faydalanabileceğiniz gibi farklı dallarda tekil derslerle de kendinizi geliştirebilirsiniz. Bunun için en önemli platformlar ise Udemy, Coursera ve edX.
Bol öğrenmeli günler dileriz!

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen + 3 =