0 850 303 06 99 [email protected] Folkart Towers A Kule K:26 D:2601 Bayraklı - İzmir

Dijital Pazarlama Bilginizi Geliştirebileceğiniz Ücretsiz Eğitim Programları

Dijital pazarlamanın gün geçtikçe önem kazandığı günümüzde dijital pazarlamanın detaylarını bilmemek maalesef markanızı en zayıf halkalardan biri haline getirecektir. Farklı platformların sunduğu ücretsiz dijital pazarlama dersleri ile kendinizi geliştirerek markanızın ömrünü uzatabilir ve sağlıklı bir gelişim ve ilerleme evresi tecrübe edebilirsiniz.

Wordstream PPC University

Wordstream tarafından hazırlanmış olan PPC University adı altındaki online eğitim seti ile PPC ve dijital pazarlamaya dair bilgi ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Başlangıç seviyesinden ileri derece uzmanlığa kadar her seviyede dersler bulabilirsiniz.

Coursera

Coursera üzerinde online pazarlama dersleri de dahil olmak üzere pek çok farklı konuda hem ücretli hem de ücretsiz dersler bulabilirsiniz.

Alison Free Diploma in Web Business

Mike Feerick tarafından geliştirilmiş olan Alison’ın, Free Diploma in Web Business kapsamında sunduğu ücretsiz online derslerle arama optimizasyonundan Google Analytics ve Adwords’e, kampanya takibinden raporlamaya kadar pek çok konuda kendinizi geliştirebilirsiniz.

HubSpot Inbound Marketing

HubSpot Inbound Marketing sertifika programının sunduğu 12 farklı ders ile inbound pazarlama bilginizi geliştirebilirsiniz. Blog tutmaktan anahtar kelime optimizasyonuna, e-mail pazarlamasından sosyal medya pazarlamasına kadar her konuda kapsamlı dersler mevcut.

Social Media Quickstarter

Constant Contact’ın sunduğu Social Media Quickstarter online pazarlama rehberleri ile kendinizi sosyal medya konusunda geliştirebilirsiniz. Facebook’tan Instagram’a, Pinterest’ten YouTube’a farklı sosyal platformlara ait başlangıç seviyesinde sunduğu rehber niteliğindeki dersler ile siz de sosyal medyaya hakim olabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 2 =