0 850 303 06 99 [email protected] Folkart Towers A Kule K:26 D:2601 Bayraklı - İzmir

İşini Büyütmek İsteyen Herkes İçin 5 Farklı Dijital Pazarlama Kitabı

Başarılı olan markalara bakıp nasıl bu denli başarılı olduklarını düşünenlerden misiniz? Ya da çok etkilendiğiniz reklam veya tanıtım filmlerini izlerken bu denli güzel bir fikrin akıllarına nasıl geldiğini, web sitelerinin görsel olarak nasıl bu kadar etkileyici olduğunu düşünmekten kendinizi alamıyor musunuz? O halde sizin için önerebileceğimiz dijital pazarlama kitapları var. Başarılı hikayeler, tam yerinde örnekler, işinize yarayacak ip uçları ve rehberlerle dolu olan bu kitapları internette başarılı olmak isteyen herkes okumalı.

Digital Marketing: Strategy, Implementation & Practice

Kitabın Yazarı: Dave Chaffey ve Fiona Ellis-Chadwick
Sunduğu iş hayatına dair örneklerle, röportajlarla, vaka analizleri ile okuyan herkesin gerçek hayatta dijital pazarlamayı nasıl entegre edeceklerini kavramasına yardımcı olacak bir kitap. Dijital pazarlamayı A’dan Z’ye anlamak isteyenler, en temel kavramlardan en trend metotlara kadar özümsemek isteyenlerin okumaları gereken kitaplar arasında bulunan Digital Marketing: Strategy, Implementation & Practice, uygulanabilir bir rehber niteliğinde olması ile de çoğu dijital pazarlama kitaplarından farklı.

Invisible Selling Machine: 5 Steps To Creating an Automated, Evergreen Email Campaign That Literally Makes Sales While You Sleep

Kitabın Yazarı: Ryan Deiss (Digitalmarketer.com’un Kurucusu)
Başarılı bir e-mail kampanyasına vurgu yapan bu kitapta siz uyurken dahi satış yapacak otomatikleştirebileceğiniz e-mail kampanyaları 5 adımda nasıl oluşturacağınız anlatılıyor. Bir yabancıyı önce arkadaşa, arkadaştan müşteriye ve müşteriden de size aşırı bağlı bir hayranınıza nasıl dönüştüreceğinizi okuyun ve öğrenin. Girişimciler, profesyoneller, küçük işletme sahipleri, danışmanlar, yazarlar, konuşmacılar; kısaca işini büyütmek isteyen herkes okuyabilir bu kitabı.

Global Content Marketing

Kitabın Yazarı: Pam Didner
İçerik pazarlamanızı daha büyük ve global bir hale getirmek istiyorsanız bu kitap tam sizlik! Global kitleye hitap eden yaratıcı ve etkileyici içerikleri sistematik bir şekilde nasıl oluşturacağınızın anlatıldığı bu kitap ile küresel içerik pazarlamasının taktiklerini öğrenebilirsiniz.

Convert!: Designing Websites For Traffic and Conversions

Kitabın Yazarı: Ben Hunt (Baş Danışman – Stratchmedia Ltd.)
Trafik ve dönüşüm oranı yüksek bir web siteye sahip olmak artık oldukça önemli. Dijital dünyada hayatta kalmak için temel ihtiyaç haline gelen bu durumu ele alan bu kitap ile yüksek dönüşüm oranını da beraberinde getiren yüksek trafik kazanmak için size gerekli teknikleri veriyor. Statik ve dinamik web siteleri dizaynına dair her türlü taktik, strateji ve önemli noktayı anlatan bu kitabı okumalısınız.

The Social Media Bible

Kitabın Yazarı: Lon Safko ( CEO – Innovative Thinking)
Tüm yeni taktikleri, stratejileri ve bilgileri içeren The Social Media Bible, firmalara, şirketlere, ajanslara, profesyonellere, girişimcilere herkese hitap ediyor. Twitter, Google, arama motorları, Yammer, mobil pazarlama, widget ve plug-inler, uygulamalar gibi tüm kanallarda gerekli pazarlama taktikleri ve hileleri bu kitabın içinde.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen + sixteen =