0 850 303 06 99 [email protected] Folkart Towers A Kule K:26 D:2601 Bayraklı - İzmir

Eposta Pazarlamasında Sizi Başarıya Ulaştıracak Araçlar

E-posta pazarlamasına geçtiğimiz hafta kısa bir giriş yapmıştık. Şimdi ise e-posta pazarlamasında kullanabileceğiniz en etkin ve verimli araçlardan bahsetmek istiyoruz.

Sendloop

Cem ve Mert Hürtürk kardeşler tarafından kurulan Sendloop’un geliştirme ve pazarlama ofisleri Türkiye’de, merkezi ise Amerika’da.
80’den fazla email şablonu, anlık rapor özelliği, sürükle-bırak e-posta editörü, blog platformlarının otomatik gönderim yapabilmesi gibi özelliklere sahip. Aynı zamanda 200 eposta göndermeye imkan tanıyor ve 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

MailChimp

Kullanıcı dostu ara yüze sahip MailChimp üzerinden her gün 600 milyondan fazla mail gönderiliyor. A/B testi, abone listesi segmentasyonu, üçüncü partilerle yapılan entegrasyonları, hazır şablonları, sürükle-bırak öğeleri ve tamamen size ait tasarım özelliği ile oldukça esnek olan MailChimp, 2000 abone sayısı ve aylık 12000 maile kadar ücretsiz alternatif sunuyor.

AWeber

Arayüzünde minimalist bir tasarım tercih eden AWeber, mobil uyumluluk özelliğini kullanıcılara geç sunduğu için rakiplerine göre daha küçük bir platform. %99’un üzerindeki başarılı email gönderim oranı ile sektördeki en başarılı email pazarlama platformu. Sürükle-bırak özelliği, özel kayıt formları, email şablonları ve diğer uygulamalarla entegrasyon özellikleri ile küçük şirketler, pazarlamacı ve girişimciler için oldukça ideal.

GetResponse

Hızlı olması ve kolay landing page oluşturma özelliği ile rakiplerinden ayrılan GetResponse, tüm platformalarla uyumlu email tasarımı, A/B testi, kolay landing page oluşturma, sürükle-bırak email düzenleyici özellikleri ile 30 günlük deneme sürümü sunuyor. 350.000 ücretli müşterisi ile Amerika’da pazar lideri.

Emarsys

B2B hedefleme yapan Emarsys’nin otomatik deneme sürümü yok, fakat demo isteyebiliyorsunuz. Avusturya merkezli olan şirketin Türkiye’de Markafoni, Teknosa, Avansas, Gittigidiyor gibi müşterileri var. Kurulumunun kolay olması, kişiselleştirilebilir olması ve e-mail düzenleyici gibi özellikleri ile oldukça verimli bir platform.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − 9 =