0 850 303 06 99 [email protected] Folkart Towers A Kule K:26 D:2601 Bayraklı - İzmir

Blogunuzun Çok Seveceği Altı WordPress Blog Teması

Bir blog kurmak istiyorsanız, seçeceğiniz tema oldukça önemli. Blogunuzun temasına göre ve oluşturmak istediğiniz atmosfere göre blog temalarını inceleyip “Evet bu” dediğiniz tema ile blog kurma hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yazacağınız birbirinden güzel, bilgilendirici, eğlenceli içerikleri, içinizden geçenleri, tecrübelerinizi güzel bir tema taçlandırabilirsiniz. İşte tam da bu yüzden en iyi WordPress blog temalarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Newsmag

Kuracağınız blog, magazin üzerine ise Newsmag en güzel WordPress temalarından biri. Haber, gazete, dergi gibi platformlar için oldukça uygun olan Newsmag teması, YouTube video paylaşımını destekliyor ve değerlendirme/derecelendirme sistemi sunuyor. SEO uyumlu oluşunun yanında Google Ads ve AdSense kampanyalarını düşünüyorsanız gönül rahatlığı ile bu temayı kullanabilirsiniz.

Voice

Kişisel blog veya gezi blogu kurmayı düşünüyorsanız Voice oldukça ideal. Tema seçeneklerinin sunulduğu panel ile istediğiniz gibi özelleştirebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kurabilirsiniz. Limitsiz font ve renk seçeneği de muazzam bir hazine. 7 farklı layout seçeneği de sunduğu için zevkinize uygun bir layout bulacaksınız.

MyBlog

Minimalist bir tema arıyorsanız MyBlog tam da öyle bir blog. Okuyucuyu yormayan ve içeriğinizi öne çıkaracak bu tema aynı zamanda SEO uyumlu. Sunduğu 8 farklı layout, 2 farklı slider, 10 tane ücretsiz widget ile aklınızdaki o blogu kuracaksınız.

Essence

Bir makyaj, moda veya kadın blogu açmak istiyorsanız Essence teması içinizi ısıtacak türden. SEO ve mobil uyumlu olan, 17 farklı blog layout seçeneğine sahip, Contact Form 7 ile uyumlu ve binlerce renk seçeneği ile tam da aradığınız tema. Ve dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Convac

Blogunuzun birden çok yazarı olacaksa Convac, sizin bu isteğinizi yerine getirecek. Özelleştirilebilir oluşu, mobil uyumlu tasarımı ve farklı ara yüz seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir tema.
Önceleri sadece kişisel bir uğraş olan blog, artık girişimlerden en kurumsal markalara kadar herkesin stratejileri arasında ve önem verdiği bir kısım. Sektörünüze ve kurumsal çizginize uyacak bir tema ile kuracağınız blogunuzla daha çok kişiye ulaşabilir ve içeriğinizi güncel tutabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 1 =